TEKİRDAĞ CANLI HABER
Son Dakika
Tekirdağ, Değirmenaltı katilini arıyor! “Trakya’da doğa katliamına izin vermeyeceğiz” Deniz manzaralı sanayi bölgesi masaya yatırıldı
Tekirdağ, Değirmenaltı katilini arıyor!
Tekirdağ, Değirmenaltı katilini arıyor!
 
“Trakya’da doğa katliamına izin vermeyeceğiz”
“Trakya’da doğa katliamına izin vermeyeceğiz”
 
Deniz manzaralı sanayi bölgesi masaya yatırıldı
Deniz manzaralı sanayi bölgesi masaya yatırıldı
 
Altınova sahili yürüyüş yolunun yapımı sürüyor
Altınova sahili yürüyüş yolunun yapımı sürüyor
Başkan Lütfi Çebi göreve hızlı başladı
 

Başkan Lütfi Çebi göreve hızlı başladı

Tekirdağ Kebapçılar, Köfteciler, Tatlıcılar ve Lokantacılar Odası seçimlerinin galibi yeni başkan Lütfi Çebi göreve hızla başladı.

22 Ocak 2014 Çarşamba 12:07
Yazdır

17 Ocak 2014 Cuma günü gerçekleştirilen Tekirdağ Kebapçılar, Köfteciler, Tatlıcılar ve Lokantacılar Odası Olağan Genel Kurulu’nda yapılan seçimden zaferle ayrılan ve görevi devralan yeni Tekirdağ Kebapçılar, Köfteciler, Tatlıcılar ve Lokantacılar Odası Başkanı Lütfi Çebi ve ekibi pazartesi akşamı mazbatasını almasının ardından dün sabah erkenden bir toplantı yaparak göreve başladı.

Sabah saat 10.00’da yapılan ilk toplantıda konuşan Tekirdağ Kebapçılar, Köfteciler, Tatlıcılar ve Lokantacılar Odası Başkanı Lütfi Çebi, öncelikle geçmiş kurucu yönetimi unutmayarak söze başlarken, “1990 yılında kurulmuş olan Tekirdağ Kebapçılar, Köfteciler, Tatlıcılar ve Lokantacılar Odamız, Allah mekanını cennet etsin kurucu başkanımız Niyazi Özgün ve kurucu üyelerimizin çalışmaları ile kurulmuştur. Bugüne kadar yaptıkları hizmetlerden dolayı öncelikle kendilerine teşekkürlerimizi sunuyoruz. Ölmüş olanlara Allahtan rahmet, geride kalanlara da işleri varsa işlerinde bolluk bereket, çoluk çocukları ile birlikte sağlık afiyet içinde yaşamalarını diliyoruz.” dedi.

LÜTFİ ÇEBİ: “İNSANLARIN HER TÜRLÜ İHTİYAÇLARINI KARŞILAMA YOLUNDA ELİMİZDEN GELEN GAYRETİ ARDIMIZA KOYMAYACAĞIMIZI BİLDİRMEK İSTERİZ”

Yaşanan seçimin çok güzel ve çekişmeli bir ortamda geçtiğini dile getiren Başkan Lütfi Çebi, yeni bir sayfa açtıklarını ilgili oldukları tüm kurumlarla birlikte çalışacaklarının altını çizerken, “17.01.2014 tarihinde Tekirdağ Kebapçılar, Köfteciler, Tatlıcılar ve Lokantacılar Odası adına Tekirdağ‘da yeni bir dönem yeni bir sayfa başlattık. Çalışmanın, seçimin güzelliğinin, renkliliğinin nasıl olması gerektiğini Tekirdağ’da bu mesleği yapan insanlara anlatmanın, göstermenin ötesinde bunu yaşattık ve hissettirdik. Tekirdağ Lokantacılar Pastacılar Odası’nın siz değerli üyeleri ile ve ekip arkadaşlarımla çalışmanın bu güzel hazzı ve zevkini bana yaşattığınız için hepinize ve odasına sahip çıkarak oraya gelen bizi destekleyen desteklemeyen herkese bundan sonra çok güzel hizmet alacağının bir bildirgesini de bugün basın kanalıyla tüm üyelerimize, Tekirdağ halkına ve tüm Tekirdağlılara ulaştırmak istiyorum. Burada lokantacı, pastacı, balıkçı, restorancı, kokoreççi, tatlıcı,  köfteci, çiğköfteci, aklınıza gelen her mesleğin ihtisas odası olarak iyi bir ekibini kurduk ve yol haritasını da Tekirdağ Belediyesi ile, Tekirdağ tarım İl Müdürlüğü ile, Tekirdağ Sağlık İl Müdürlüğü ile, Tekirdağ Sosyal Güvenlik Kurumu ile  ve ilgili bütün daire müdürlükleri ile ve bizim en tepe noktamız olan Tekirdağ Valiliği ile çok iyi bir çalışma düzeyi içinde çalışacağımızı taahhüt eder, insanların her türlü ihtiyaçlarını karşılama yolunda elimizden gelen gayreti ardımıza koymayacağımızı bildirmek isteriz.” İfadelerini kullandı.

Tekirdağ Kebapçılar, Köfteciler, Tatlıcılar ve Lokantacılar Odası Başkanı Lütfi Çebi, sözlerini şu şekilde sürdürdü:

“ŞU SAATTEN İTİBAREN ÜYELERİMİZ VE ESNAFIMIZ İÇİN NELER YAPABİLECEĞİMİZİ KONUŞUYOR, DEĞERLENDİRİYORUZ”

“ İlgili federasyonumuz her zaman genel başkanı düzeyinde Tekirdağ’a gelerek Tekirdağ’ı şereflendirmişlerdir. Kendilerine Tekirdağ Lokantacılar ve Pastacılar Odası olarak şahsım ve ekibim olarak ayrı ayrı teşekkürlerimi iletiyorum. Bugün bir milattır. Bugün mazbatamızı alarak burada ekip arkadaşlarımla şu saatten itibaren üyelerimiz için esnafımız için neler yapabileceğimizi konuşuyor, değerlendiriyoruz. Bugün burada yaptığımız dün akşam saat 18.00’de alınan görevin sabah 10’daki ilk toplantısıdır. Bizim için kaybedilecek zaman yok diyoruz. Görevimizi en iyi şekilde yapmaya niyet ediyoruz. Burada Kumbağ’dan, Köprübaşı’ndan, Çarşı merkezden, Altınova’dan ve köylerden gelen bütün arkadaşlarıma ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bugünün hepimiz için hayırlara vesile olmasını da Cenabı Mevla’m dan niyaz ediyorum. Ekip arkadaşlarıma ve Tekirdağ’da bizimle ilgi ve alakasını hiç kesmeyen basın mensubu kardeşlerime teşekkürlerimi iletiyor saygılarımı sunuyorum.”

LÜTFİ ÇEBİ’NİN KAZANAN LİSTESİ

17.01.2014 Cuma günü Tekirdağ Ticaret Odası’nda gerçekleştirilen 2 liste halinde girilen 149’a 90 geçerli oy ile Tekirdağ Kebapçılar, Köfteciler, Tatlıcılar ve Lokantacılar Odası Başkanlığını Lütfi Çebi’nin kazandığı seçim sonrası oluşan Yönetim Kurulu ve Denetleme Kurulu’nda ise şu isimler bulunuyor:

Yönetim Kurulu: Lütfi Çebi (Başkan), Hüseyin Arslantaş, Sadık Tasmalılar, Ahmet Saygı, Mehmet Beltir, Rasim İlhan Gürsel , Adem Baş

Yedek üyeler: İrfan Gölemen, Ümit İrfan Akgün, Tezcan Özgün, Esra Çokyürüyen, Gönül Duran, Yunus Çakır, Ersin Günder

Denetim Kurulu : İsmail Gönül, Hakan Kılınçaslan, Mustafa Can Yılmaz

Yedek üyeler: Kemal Atuk, Hasan Murat Köksal, Barış Yaldız

TEKİRDAĞ CANLI HABER/ Ahmet Gürakar

Anahtar Kelimeler: lokantacılar odası tekirdağ, lütfi çebi, tekirdağ lokantacılar ve pastacılar odası, tekirdağ oda seçimleri, tekirdağ lütfi çebi, tekirdağ esnaf odaları
Haber Yorumları
Yorum Ekle
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorum yapan siz olun.
 Diğer Haberler
 
Fotogaleri
Yazarlar
Çok Okunanlar
Sayısal Loto

Tarihli Çekiliş Sonucu
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
sanalbasin.com üyesidir
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden KESİNLİKLE kullanılamaz.
Yazılım: Haber Sitesi Kur