TEKİRDAĞ CANLI HABER
Son Dakika
Tekirdağ, Değirmenaltı katilini arıyor! “Trakya’da doğa katliamına izin vermeyeceğiz” Deniz manzaralı sanayi bölgesi masaya yatırıldı
Tekirdağ, Değirmenaltı katilini arıyor!
Tekirdağ, Değirmenaltı katilini arıyor!
 
“Trakya’da doğa katliamına izin vermeyeceğiz”
“Trakya’da doğa katliamına izin vermeyeceğiz”
 
Deniz manzaralı sanayi bölgesi masaya yatırıldı
Deniz manzaralı sanayi bölgesi masaya yatırıldı
 
Altınova sahili yürüyüş yolunun yapımı sürüyor
Altınova sahili yürüyüş yolunun yapımı sürüyor
Beko Tekirdağ’da yılın annesini seçti
 

Beko Tekirdağ’da yılın annesini seçti

Beko Anneler Günü dolayısıyla Türkiye’de 31 noktada gerçekleştirdiği yılın annesi yarışmasında Tekirdağ’da yılın annesi olarak Ümran Yanar’ı belirlerken Yanar’a hediyesini Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat verdi.

11 Mayıs 2014 Pazar 15:37
Yazdır

Türkiye’nin önde gelen beyaz eşya üreticisi Beko her yıl düzenlediği “Yılın Annesi” yarışmasının Tekirdağ’daki birincisini Akbulutlar Beko mağazasında düzenlenen törenle açıkladı.

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Gülferah Güral ve davetlilerin de katıldığı törende Akbulutlar Beko mağazası temsilcileri İlker Akbulutlar, Tuncer Akbulutlar ve Mehmet Akbulutlar hazır bulunurken açılış konuşmasını firma adına Tuncer Akbulutlar gerçekleştirdi.

Akbulutlar konuşmasında yılın annesinin nasıl seçildiği hakkında bilgiler verirken; “Beko’nun seçmelerini bu yıl 31 noktada gerçekleştirdiği geleneksel “Yılın annesi” yarışması sonuçlandı ve 2014 yılın annesi seçildi. 2004 yılından beri Beko’nun üstlendiği, özellikle yapıldığı illerde gerek bayiler gerek tüketiciler tarafından çok sahiplenilen ‘Yılın Annesi’ organizasyonu için, adaylar bulundukları ildeki Beko bayilerine giderek bir anket formu doldurdular ya da tanıdıkları tarafından aday gösterildiler. Beko bayilerinde toplanan anket formları, illerdeki kadın dernekleri, belediye başkanı gibi üst düzey yetkililer ile Beko bayi ve yöneticilerinden oluşan ‘Yılın Annesi’ değerlendirme kurulu tarafından değerlendirildi ve her il için ‘Yılın Annesi’ belirlendi.” dedi.

Tuncer Akbulutlar’ın konuşmasının ardından Tekirdağ’da yılın annesini açıklamak üzere Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat davet edilirken Başkan Eşkinat Yılın Annesi olarak Ümran Yanar ismini açıkladı.

Eşkinat; “Anne herşeydir. Eğer anne yoksa toplumda yoktur. İlk eğitim anne ile başlıyor. Annelerimiz ne kadar güçlüyse ne kadar yetkinse gelecek nesiller de o kadar yetkin oluyor. Annelere olan babalara olan borcunuzu anca anne baba olduktan sonra anlayabiliyorsunuz. Annelerimiz bizim baş tacımız. Onlar için ne söylesek o sıfatlar için hiçbiri yeterli gelmez. bu duygu ve düşüncelerle yılın annesi Ümran Yanar’ı kutluyorum” ifadelerini kullandı.

Tekirdağ’da yılın annesi seçilen Ümran Yanar’a plaket ve çamaşır makinesi hediye edilirken yılın annesi ile hatıra fotoğrafı çekilmesiyle tören sona erdi.

TEKİRDAĞ CANLI HABER/Ahmet Gürakar

Anahtar Kelimeler: yılın annesi tekirdağ, tekirdağda yılın annesi, tekirdağ yılın annesi ödülü, beko yılın annesi, akbulutlar beko tekirdağ, tekirdağ beko mağazası
Haber Yorumları
Yorum Ekle
NEYE GÖRE SEÇİLDİ BU ADAY?.. TÜM TEKİRDAĞ DA EMİNİM DAHA FEDAKAR ANNELER VARDIR. MESELA 5. KATTANMI DÜŞMÜŞTÜ ANNESİNİN ÜSTÜNE Bİ OĞLAN .. O ANA DAHA MI AZ FEDAKAR BUNDAN ? CİDDEN SEÇİM YANLIŞ
NEYSE NE - 2014-05-12 10:11:14
 Diğer Haberler
 
Fotogaleri
Yazarlar
Çok Okunanlar
Sayısal Loto

Tarihli Çekiliş Sonucu
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
sanalbasin.com üyesidir
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden KESİNLİKLE kullanılamaz.
Yazılım: Haber Sitesi Kur