TEKİRDAĞ CANLI HABER
Son Dakika
Tekirdağ, Değirmenaltı katilini arıyor! “Trakya’da doğa katliamına izin vermeyeceğiz” Deniz manzaralı sanayi bölgesi masaya yatırıldı
Tekirdağ, Değirmenaltı katilini arıyor!
Tekirdağ, Değirmenaltı katilini arıyor!
 
“Trakya’da doğa katliamına izin vermeyeceğiz”
“Trakya’da doğa katliamına izin vermeyeceğiz”
 
Deniz manzaralı sanayi bölgesi masaya yatırıldı
Deniz manzaralı sanayi bölgesi masaya yatırıldı
 
Altınova sahili yürüyüş yolunun yapımı sürüyor
Altınova sahili yürüyüş yolunun yapımı sürüyor
Gençlerin fikirleri projeye dönüşüyor!
 

Gençlerin fikirleri projeye dönüşüyor!

Gençlik Hizmetleri ve Spor Bakanlığı'nın organizasyonunda gençlerin fikirlerinin değerlendirilip projeye dönüştürüleceği açıklandı.

6 Mart 2014 Perşembe 22:02
Yazdır

Gençlik Hizmetleri ve Spor Bakanlığı’nın organize etmiş olduğu “Gençlik Projeleri Destek Programı” başvuruları başladı.

Türkiye Cumhuriyeti Gençlik ve Spor Bakanlığı; Gençliğin kişisel ve sosyal gelişimini desteklemeyi, gençlerin potansiyellerini gerçekleştirebilmelerine imkân sağlamayı, gençlerin karar alma ve uygulama süreçleri ile sosyal hayatın her alanına etkin katılımlarını artırmayı ve yenilikçi fikirlerin hayata geçirilmesini hedefleyen projeleri desteklemek amacıyla 2014 Yılı Gençlik Projeleri Destek Programı hazırlanarak başvuruların başladığını açıkladı.

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın Genç projeleri maddi manevi destekleme amacıyla başlatmış olduğu  Gençlik Projeleri Destek Programından Sivil Toplum Kuruluşları, Üniversiteler, Liseler, Mahalli İdareler, Bağımsız Spor Federasyonları, Kamu Kurum ve Kuruluşları, Gençlik Toplulukları ve gurupları faydalanabileceğini açıklayan Tekirdağ Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü yetkilileri,  “Gençler bu programdan faydalanmak için bir araya gelerek  grup olarak proje başvurusu yapabilecekler. Bu programa başvurmak için dernek kurulması gerekmiyor.” açıklamasında bulundu.

T.C Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın hazırlamış olduğu ve “Fikir Sizden Destek Bizden” sloganıyla yola çıktığı Gençlik Projeleri Destek programı kapsamında  12 ana başlıkta projelere başvuru yapılabileceğini açıklayan yetkililer, “Hareketlilik, Gönüllülük, Katılım, Sosyal Uyum, Spor, Girişimcilik, Kültür ve Sanat, Eğitim, Bilimsel, Yenilikçi, Araştırma ve Muhtelif konulu proje konuları desteklenecek.” İfadelerini kullandılar.

Başvuru için son tarihin 28 Mart olduğunu belirten yetkililer, “Gençlik ve Spor Bakanlığı Proje ve Koordinasyon Genel Müdürlüğü Genel Evrak Kat:B1 Örnek Mahallesi Oruç Reis Caddesi No:13 Kat:4 06090 Altındağ/ANKARA adresine elden ya da posta yoluyla yapılmalıdır.” diyerek gençleri projelerden faydalanmak üzere davet ettiler.

TEKİRDAĞ CANLI HABER

Anahtar Kelimeler: gençlerin fikirleri, gençlerin projeleri, gençlik haberleri, genç beyinler, genç fikirler, tekirdağ gençlki
Haber Yorumları
Yorum Ekle
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorum yapan siz olun.
 Diğer Haberler
 
Fotogaleri
Yazarlar
Çok Okunanlar
Sayısal Loto

Tarihli Çekiliş Sonucu
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
sanalbasin.com üyesidir
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden KESİNLİKLE kullanılamaz.
Yazılım: Haber Sitesi Kur