TEKİRDAĞ CANLI HABER
Son Dakika
Tekirdağ, Değirmenaltı katilini arıyor! “Trakya’da doğa katliamına izin vermeyeceğiz” Deniz manzaralı sanayi bölgesi masaya yatırıldı
Tekirdağ, Değirmenaltı katilini arıyor!
Tekirdağ, Değirmenaltı katilini arıyor!
 
“Trakya’da doğa katliamına izin vermeyeceğiz”
“Trakya’da doğa katliamına izin vermeyeceğiz”
 
Deniz manzaralı sanayi bölgesi masaya yatırıldı
Deniz manzaralı sanayi bölgesi masaya yatırıldı
 
Altınova sahili yürüyüş yolunun yapımı sürüyor
Altınova sahili yürüyüş yolunun yapımı sürüyor
Tarımsal Yayım ve Danışmanlık hakkında önemli duyuru
 

Tarımsal Yayım ve Danışmanlık hakkında önemli duyuru

Tekirdağ Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından Tarımsal Yayım ve Danışmanlık sınavı yeri ve tarihi hakkında önemli açıklamalar yapıldı.

14 Şubat 2013 Perşembe 20:17
Yazdır

 

Tekirdağ Valilik tarafından yapılan yazılı açıklamada “Bakanlık Makamının 28/06/2010 tarih ve 4606 sayılı Olurları ile yürürlüğe konan “Tarımsal Yayım ve Danışmanlık Sınavı Uygulama Esasları” ile tarımsal yayım ve danışmanlık sistemi içerisinde görev alacak kişiler için Bakanlıkça yapılacak merkezi sınav, Eğitim Merkezi Müdürlüğü (UTEM) tarafından 21 Nisan 2013 Pazar günü saat 10.00’da ANKARA’ da yapılacaktır. Tarımsal Yayım ve Danışmanlık Sınavı başvuruları 06 Mart 2013 Çarşamba günü saat 17:00 de sona erecektir. Adayların katılım ücretini yatırdıktan sonra istenilen belgeler ile birlikte ikamet ettikleri ilin İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüklerine başvurmaları gerekmektedir. Uygulama Esasları hükümleri, sınav başvuru formları ve sınav ücreti hesap numarasına http://www.utem.gov.tr/tdys.html adresinden erişilebilir.” denildi.

 

Tekirdağ İl Müdürlüğüne şahsen yapılan başvuruların, Sınav Kayıt Sistemine kaydedileceğini açıklayan yetkililer, başvuru sonrasına ait tüm işlemlerin aday tarafından http://www.utem.gov.tr adresinden takip edileceğini belirtildi.

Anahtar Kelimeler: Tarımsal Yayım ve Danışmanlık sınavı, tarımsal danışmanlık başvurusu, tarımsal yayım ve danışmanlık sınavı ne zaman, tekirdağ, tekirdağ valiliği, tekirdağ haberleri
Haber Yorumları
Yorum Ekle
Bu habere henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorum yapan siz olun.
 Diğer Haberler
 
Fotogaleri
Yazarlar
Çok Okunanlar
Sayısal Loto

Tarihli Çekiliş Sonucu
Hakkımızda | Künye | Reklam | İletişim | RSS
sanalbasin.com üyesidir
Bu sitede yayınlanan tüm materyalin her hakkı saklıdır. Kaynak gösterilmeden KESİNLİKLE kullanılamaz.
Yazılım: Haber Sitesi Kur